HAKKIMIZDA

Bizimle İletişime Geçin

HAKKIMIZDA

ABS AKTİF BÜRO SİSTEMLERİ, 1997 yılında genç, dinamik ve modern düşüncelerin bir araya gelmesiyle RİSOGRAPH dünyasında ve baskı makinesi sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.
Bu zamana kadar güven ve istikrarı kendisine yol edinmiş ve bu yoldan çıkmayarak müşterilerinin de tam desteği ile 2013 yılında TOSHİBA markası ile fotokopi sektörüne de adım atmıştır.
2014 yılı itibariyle PANTUM markasını da bünyesine kazandırarak hızla büyümeye devam etmektedir.
ABS AKTİF BÜRO SİSTEMLERİ, genç bir ekipten oluşmaktadır. Genç bir ekipten oluşmasına rağmen almış olduğu eğitimlerden ve üzerinde çalışmış olduğu önemli projelerden ötürü üst düzey deneyim ve tecrübeye sahiptir. Teknolojinin sadece görünen yüzünü değil temelini benimsemiş kadrosu ile vermekte olduğu hizmetlerle gerçekten de kalitenin öncüsü olduğunu göstermekte ve bu sektöründe idol olmayı hedeflemektedir.
Vizyonumuz & Misyonumuz
Vizyonumuz, müşterilerimize en yeni teknolojileri tanıtmak, genç, modern ve farklılığı ile sektörde öncü olmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmaktır.
Misyonumuz,gelişen ve değişen Baskı-Fotokopi sektöründe kalıcı olmak, değişimi ve gelişimi en iyi şekilde takip etmek ve buna katkıda bulunmak, modern düşünce ile yeteneğimizi kullanarak müşterilerimizin taleplerini istenilen zamanda ve en iyi şekilde karşılamak, tüm bunları yaparken de kaliteden ve süreklilikten ödün vermeyen bir firma olmaktır.